לקוחות מדברים

17.10.2017

לכבוד אבינועם בצר, "מטבחי קיבוץ יגור"

שלום רב

הנדון – תודה על תרומתכם.

הריני להביא בפניכם את תודתנו העמוקה, על תרומת המטבח לער''ן חיפה.

אנו מעריכים את התגייסותכם למען המתנדבים בער''ן.

כידוע לכם ער''ן היא עמותה המעניקה שירות הומניטארי, עזרה נפשית ראשונה בטלפון 24 שעות ביממה, בכול ימות השנה, תוך הקפדה על סודיות ואנונימיות. אנשים רבים אשר נמצאים במצוקה, מוציאים בער''ן אוזן קשבת, לב פתוח, ונכונות לסייע. ער''ן מאיישת מספר קווים על מנת להיענות לצרכים הרבים והמגוונים של האוכלוסייה: ער''ן לילדים ונוער, קו ער''ן לחייל, קו ער''ן לזקן, קן ער''ן באינטרנט ובנוסף שילוב סטודנטים בפרקטיקום בשיתוף מכללת תל חי.

השרות ניתן גם בשפה הערבית, ובשפה הרוסית. מדי חודש מגיעות כ 15.000 פניות של אנשים, שרואים בער''ן כתובת נגישה ורגישה.

אנשים רבים תורמים מדי פעם לער''ן, ואנו רואים בכך מעשה ברכה המאפשר ומקדם את פעילותנו למען הפונים הרבים, והמתנדבים העושים מלאכתם קודש.

ואיתכם התודה וההוקרה שראיתם לנכון להעביר את תרומתכם למפעל אנושי זה שאנו מקיימים בער''ן.

מי ייתן וירבו אנשים כמותכם בקהילה.

בכבוד רב, ושנה טובה. מירה פרבשטיין, מנהלת סניף ער''ן חיפה

העתקים : דויד קורן, מנכ''ל עמותת ער''ן
שירי דניאלס – מנהלת מקצועית ארצית.

מירה פרבשטיין, מנהלת סניף ער''ן חיפה
http://www.eran.org.il/

ברצוני להודות למעצבת סמדר, לנתנאל הנגר ולצוות המרכיבים של מטבחי יגור על הגשמת חלום וסיומו המוצלח של "פרויקט המטבח שלנו".

אנו בחרנו במטבחי יגור בגלל המוניטין רב השנים ובשל ה"קליק" המיוחד והמיידי אותו חווינו עם המעצבת סמדר וזאת לאחר סקר שוק מקיף ויסודי, שערכנו עם מרבית חברות המטבחים הגדולות באיזור.

כמו כן חברת מטבחי יגור הינה היחידה מבין החברות הגדולות המאפשרת למעצבת עצמה להצטרף לנגר בשלב המדידות בבית,עובדה אשר היתה חשובה לנו מאוד על מנת להתאים את המטבח למראה הכפרי הכללי של הבית.

המאפיינים השונים אשר הנחו אותנו: מראה כפרי סולידי, ניצול מקסימלי של שטחי אחסון, נוחות ניקוי, מיקום של שני תנורי אפייה וכו' יושמו במלואם והעצות שקבלנו מסמדר- קלעו בדיוק מבחינה עיצובית ופרקטית.

תהליך ההרכבה, השירות, הגימורים, איכות האביזרים אותם רכשנו, העמידה בלוחות זמנים - כולם ראויים לציון והתוצאה עולה בהרבה מעבר לצפיות שלנו, תודה על הכל!!! ממשפחת שמעון

משפחת שמעון, יוקנעם, מאי, 2017

הי סמדר,
המטבח תואם את ציפיותי בהחלט! למרות שעדיין לא סימנו עם השיש הצבע הבריקים כסאות הכול יפה ובבקשה תמסרי לאבינועם ונתנאל תודה גדולה וכמובן לפועלים המקסימים של הנגריה.
ולך שאפו על העיצוב והייעוץ הסבלני וכמובן על לוחות הזמנים שלא מובן בכלל באזורנו, מודה מודה מודה,
דרור גרבר

לא הספקתי להגיד תודה, גם לך וגם לצוות המדהים. מקצוענות, סבלנות, פשוט מופת, תודה-
יעל גרבר

יעל ודרור גרבר, שכניה, מרץ 2017

תמיד אומרים שכלים טובים מקילים על ההכנה והבישול. גיליתי שגם מטבח מרווח ומאורגן היטב מקל. מאד. הבית המשופץ שלנו משמח אותי מאד , והמטבח , בעיני, הוא היהלום שבכתר: נוח , מרווח, מאורגן היטב ויפיפה.

תודה, שניצר ליבר נורית

משפחת שניצר ליבר, קיבוץ מצר, דצמבר 2016