לקוחות מדברים

תודה רבה על השירות המעולה שקיבלנו לכל אורך הדרך, מנתנאל, מסמדר המעצבת וגם מהמתקינים עצמם, המטבח יצא מושלם.

טלי תורג'מן, מצפה אביב, אוגוסט 2016

הי סמדר

מצרפת את חוות דעתי המנומקת, עם תמונות בשני מיילים מפאת הגודל. (אני צלמת גרועה בהחלט, נסי לבחור את המוצלחות יותר...)

"אני מאוהבת לגמרי במטבח שלי! סמדר עשתה עבודה מעולה בעיצוב - התוצאה גם פונקציונאלית וגם יפהפיה, בדיוק לפי הצרכים והדרישות שהצבתי. הביצוע מושלם, קווים ישרים כמו סרגל! הצוות המתקין היה מצויין, והשירות גם מסמדר וגם מנתנאל ואבינועם היה מעל לציפיות.

יחד עם המטבח רכשתי גם את מכשירי חשמל, הכל הגיע בזמן והשתלב מצויין. הכיור פצצתי. הייתי סקפטית לגבי ההכרזה שסילגרניט לא תופס כתמים אבל תנחשו מה - זה נכון. מדהים.

תודה!

משפחת שמילוביץ, קרית מוצקין, מרץ, 2017

היי רויטל,

המטבח הותקן בביתנו ומצאנו צורך להודות לך על העיצוב ולנגרייה על איכות המוצר ובעיקר על שירות הטוב הסבלנות והענות לצרכינו.

תודה מיוחדת לנתנאל שעזר בזירוז התקנת השיש ,דבר שהחזיר אותנו מהר לבית מתפקד.

ושוב תודה,
גולדפיינר ברכה ועובדיה

משפחת גולדפיינר, קרית אתא, דצמבר, 2017

למטבחי קיבוץ יגור שלום רב,

ברצוננו להודות למטבחי קיבוץ יגור.

ראשית נציין שלפני כ- 17 שנה בחרנו בכם להיות הנגרים שלנו, ואצלכם רכשנו את המטבח הראשון בדירה, שרכשנו.

לפני כחצי שנה החלטנו לשדרג את המטבח, וללא כל התלבטות וכאיש מקצוע בתחומים טכניים, באנו ישר אליכם ורק אליכם. בהגיענו אליכם נפגשנו עם המעצבת סמדר שמיד התחברנו אליה ומהרגע הראשון ועד הרגע האחרון ליוותה אותנו במקצועיות, במסירות ובסבלנות אין קץ. לאחר ההזמנה של המטבח החדש, בקשנו מספר פעמים לעשות שינויים ותמיד קבלתם את השינויים בהבנה, נרתמתם למשימה במרץ וביצעתם זאת כמשימה אתגרית וללא תשלום נוסף על העבודה (רק על החומר). בסופו של דבר קבלנו מטבח שאנו כה אוהבים אותו, נהנים מהפונקציונליות שלו, מניצול המקום שלו (פתאום יש יותר נפח אחסון), מהטיב שלו ומהיופי שלו.

ברצוני לשבח את הצוות המדהים שלכם: סמדר המעצבת, נתנאל מנהל הנגרייה, אבינועם מייסד הנגרייה ולכל צוות העובדים המסור. תמיד עמדתם לצדנו במתן עצה, במתן תשובה לכל טלפון, מייל או ווטסאפ ובפתרון לכל בעיה. התשובות שלכם תמיד היו מדויקות, תמיד עמדתם בהבטחות, בזמנים ובמילה.

ולסיום.... פתאום התחלנו לשים לב, שמי שמגיע אלינו לדירה, נעמד מול המטבח מס' דקות, לא יכול להסיר עיניים מהמטבח ובסופו של דבר מתיישב בסלון בכיוון הצופה למטבח, ככה הבנו איך באמת יודעים שהמטבח מעוצב בטוב טעם וביופי החלומי שלו (ולא רק לשפוט מהעיניים שלנו ומפיהם של האורחים).

בכבוד רב,
אלבוים יוסי ומיכל

משפחת אלבויים, קרית מוצקין, דצמבר, 2017

נגישות