לקוחות מדברים

היי רויטל,

המטבח הותקן בביתנו ומצאנו צורך להודות לך על העיצוב ולנגרייה על איכות המוצר ובעיקר על שירות הטוב הסבלנות והענות לצרכינו.

תודה מיוחדת לנתנאל שעזר בזירוז התקנת השיש ,דבר שהחזיר אותנו מהר לבית מתפקד.

ושוב תודה,
גולדפיינר ברכה ועובדיה

משפחת גולדפיינר, קרית אתא, דצמבר, 2017

למטבחי קיבוץ יגור שלום רב,

ברצוננו להודות למטבחי קיבוץ יגור.

ראשית נציין שלפני כ- 17 שנה בחרנו בכם להיות הנגרים שלנו, ואצלכם רכשנו את המטבח הראשון בדירה, שרכשנו.

לפני כחצי שנה החלטנו לשדרג את המטבח, וללא כל התלבטות וכאיש מקצוע בתחומים טכניים, באנו ישר אליכם ורק אליכם. בהגיענו אליכם נפגשנו עם המעצבת סמדר שמיד התחברנו אליה ומהרגע הראשון ועד הרגע האחרון ליוותה אותנו במקצועיות, במסירות ובסבלנות אין קץ. לאחר ההזמנה של המטבח החדש, בקשנו מספר פעמים לעשות שינויים ותמיד קבלתם את השינויים בהבנה, נרתמתם למשימה במרץ וביצעתם זאת כמשימה אתגרית וללא תשלום נוסף על העבודה (רק על החומר). בסופו של דבר קבלנו מטבח שאנו כה אוהבים אותו, נהנים מהפונקציונליות שלו, מניצול המקום שלו (פתאום יש יותר נפח אחסון), מהטיב שלו ומהיופי שלו.

ברצוני לשבח את הצוות המדהים שלכם: סמדר המעצבת, נתנאל מנהל הנגרייה, אבינועם מייסד הנגרייה ולכל צוות העובדים המסור. תמיד עמדתם לצדנו במתן עצה, במתן תשובה לכל טלפון, מייל או ווטסאפ ובפתרון לכל בעיה. התשובות שלכם תמיד היו מדויקות, תמיד עמדתם בהבטחות, בזמנים ובמילה.

ולסיום.... פתאום התחלנו לשים לב, שמי שמגיע אלינו לדירה, נעמד מול המטבח מס' דקות, לא יכול להסיר עיניים מהמטבח ובסופו של דבר מתיישב בסלון בכיוון הצופה למטבח, ככה הבנו איך באמת יודעים שהמטבח מעוצב בטוב טעם וביופי החלומי שלו (ולא רק לשפוט מהעיניים שלנו ומפיהם של האורחים).

בכבוד רב,
אלבוים יוסי ומיכל

משפחת אלבויים, קרית מוצקין, דצמבר, 2017

17.10.2017

לכבוד אבינועם בצר, "מטבחי קיבוץ יגור"

שלום רב

הנדון – תודה על תרומתכם.

הריני להביא בפניכם את תודתנו העמוקה, על תרומת המטבח לער''ן חיפה.

אנו מעריכים את התגייסותכם למען המתנדבים בער''ן.

כידוע לכם ער''ן היא עמותה המעניקה שירות הומניטארי, עזרה נפשית ראשונה בטלפון 24 שעות ביממה, בכול ימות השנה, תוך הקפדה על סודיות ואנונימיות. אנשים רבים אשר נמצאים במצוקה, מוציאים בער''ן אוזן קשבת, לב פתוח, ונכונות לסייע. ער''ן מאיישת מספר קווים על מנת להיענות לצרכים הרבים והמגוונים של האוכלוסייה: ער''ן לילדים ונוער, קו ער''ן לחייל, קו ער''ן לזקן, קן ער''ן באינטרנט ובנוסף שילוב סטודנטים בפרקטיקום בשיתוף מכללת תל חי.

השרות ניתן גם בשפה הערבית, ובשפה הרוסית. מדי חודש מגיעות כ 15.000 פניות של אנשים, שרואים בער''ן כתובת נגישה ורגישה.

אנשים רבים תורמים מדי פעם לער''ן, ואנו רואים בכך מעשה ברכה המאפשר ומקדם את פעילותנו למען הפונים הרבים, והמתנדבים העושים מלאכתם קודש.

ואיתכם התודה וההוקרה שראיתם לנכון להעביר את תרומתכם למפעל אנושי זה שאנו מקיימים בער''ן.

מי ייתן וירבו אנשים כמותכם בקהילה.

בכבוד רב, ושנה טובה. מירה פרבשטיין, מנהלת סניף ער''ן חיפה

העתקים : דויד קורן, מנכ''ל עמותת ער''ן
שירי דניאלס – מנהלת מקצועית ארצית.

מירה פרבשטיין, מנהלת סניף ער''ן חיפה
http://www.eran.org.il/

ברצוני להודות למעצבת סמדר, לנתנאל הנגר ולצוות המרכיבים של מטבחי יגור על הגשמת חלום וסיומו המוצלח של "פרויקט המטבח שלנו".

אנו בחרנו במטבחי יגור בגלל המוניטין רב השנים ובשל ה"קליק" המיוחד והמיידי אותו חווינו עם המעצבת סמדר וזאת לאחר סקר שוק מקיף ויסודי, שערכנו עם מרבית חברות המטבחים הגדולות באיזור.

כמו כן חברת מטבחי יגור הינה היחידה מבין החברות הגדולות המאפשרת למעצבת עצמה להצטרף לנגר בשלב המדידות בבית,עובדה אשר היתה חשובה לנו מאוד על מנת להתאים את המטבח למראה הכפרי הכללי של הבית.

המאפיינים השונים אשר הנחו אותנו: מראה כפרי סולידי, ניצול מקסימלי של שטחי אחסון, נוחות ניקוי, מיקום של שני תנורי אפייה וכו' יושמו במלואם והעצות שקבלנו מסמדר- קלעו בדיוק מבחינה עיצובית ופרקטית.

תהליך ההרכבה, השירות, הגימורים, איכות האביזרים אותם רכשנו, העמידה בלוחות זמנים - כולם ראויים לציון והתוצאה עולה בהרבה מעבר לצפיות שלנו, תודה על הכל!!! ממשפחת שמעון

משפחת שמעון, יוקנעם, מאי, 2017